Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szymanów

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Szymanów,dolnośląskie

2 190 000 zł360 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szymanów ul. Łąkowa dom 360 m na działce 12 arów Dom zaprojektowany dla osób ceniących przestrzeń prywatność i wygodę na co dzień. W pełni umeblowany zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 442 zł37,24 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,24 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 448 zł38,12 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 245 zł37,22 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje lokal usługowy o powierzchni 37,22 m . Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,mazowieckie

1 490 000 zł270 m² 5 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Urokliwy dom jednorodzinny zbudowany za Lasem Chojnowskim w Szymanowie koło Konstancina. Bardzo ładna działka w kształcie regularnego prostokąta o powierzchni 1590 m2, obficie porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 250 000 zł147 m² 8 503,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w otoczeniu zieleni! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w Szymanowie, miejscowości położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 299 999 zł190 m² 6 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 150m2. Budynek został posadowiony w spokojnej miejscowości Siodłkowice ( 5km od Świebodzic) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

9 500 000 zł2 910 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Szymanów, tuż pod Wrocław, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska oraz z dogodnym dostępem do głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka inwestycyjna Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

5 175 000 zł22 800 m² 226,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,28 ha położone w Szymanowie w gminie Wisznia Mała. Działki położone obok siebie. Działka 107/3: - powierzchnia 1,03 ha. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, ustawna działka budowlana, położona pośrodku urokliwej wsi Szymanów, z dala od miasta, a jednocześnie 5 minut jazdy do Świebodzic i Strzegomia. Wokół nieliczna stara.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Szymanowie przy ulicy Mostowej (lokalizacja oznaczona na mapie), w spokojnej okolicy, przy samej granicy z Wrocławiem. Powierzchnia działki do 1000m2. W raz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

950 000 zł6 000 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Psary - Szymanów - bezpośrednio przy drodze asfaltowej w pobliżu trasy Wrocław - Poznań o pow 6000 mkw. Aktualnie przekształcona na przemysłową nadająca się pod hale, magazyny, hurtownie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

130 000 zł1 578 m² 82,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Biura Nieruchomości "mój Dom" dotyczy sprzedaży działek budowlanych w Szymanowie, gmina Dobromierz. Oto szczegóły oferty: działka o powierzchni 1578m :media dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 ar (1000m2)

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wrocławskim Szymanowie - komfort, spokój, cisza, elegancja. Tu poczujesz się wyjątkowo. Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalną ofertę sprzedaży domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc, dom z pozwoleniem na użytkowanie Do sprzedania wolnostojący dom w Siodłkowicach, gmina Dobromierz w stanie deweloperskim. Dom z projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

130 000 zł28 000 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o łącznej powierzchni 2,8 ha, położona w miejscowości Szymanów, w gminie Malczyce, powiat średzki, województwo dolnośląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

3 250 000 zł16 428 m² 197,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Szymanowie przy ul. Lotniczej, w gminie Wisznia Mała, w bezpośrednim zapleczu Wrocławia. Nieruchomość ma powierzchnię około 1,64 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

550 000 zł1 126 m² 488,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z prądem oraz dostępnymi mediami Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej o powierzchni 1126 m2 w Szymanowie, tuż nad Widawą. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta aktualna Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w Szymanowie gmina Dobromierz. Czynsz najmu 900 zł + czynsz do zarządcy 190 zł + prąd, woda, śmieci. Kaucja 1200,00 Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,mazowieckie

5 300 000 zł232,30 m² 22 815,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Mamy okazję zaprezentować Państwu nietypową i niestandardową nieruchomość, której walory użytkowe i inwestycyjne spełniają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

399 000 zł73,75 m² 5 410,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1840

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w miejscowości Szymanów w otoczeniu zespołu pałacowo-parkowego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

145 200 zł1 452 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Olender prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane we Wsi Szymanów z widokiem na Górę Ślężę. Jedna działka 1452 m2 Druga działka 1500 m2 Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wolnostojacy dom o pow. 230 mkw posadowiony na działce 1700 mkw w podwrocławskiej miejscowości Szymanów. Rozkład pomieszczeń: parter - przedpokój (wiatrołap), przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szymanów

Szymanów,mazowieckie

15 500 zł360 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 556 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Szymanów (gmina Góra Kalwaria) przy drodze Konstancin Jeziorna-centrum handlowe "big łubna". Dom o powierzchni całkowitej (pełne podpiwniczenie).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Szymanów pod Konstancinem - Jeziorną powierzchnia 15 000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada minimalną powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

435 000 zł73,75 m² 5 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Szymanowie niedaleko Świebodzic. Wnętrze świeżo po kompleksowym remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu. Na powierzchnię mieszkania (73,75 mkw) składają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

130 000 zł1 550 m² 83,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka budowlana w Szymanowie. Łatwy i szybki dojazd do Strzegomia (9km), świebodzic (9km), świdnicy (19km). Cisza i spokój dookoła, piękne widoki. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szymanów,dolnośląskie

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w miejscowości Siodłkowice, w bliskiej odległości do Dobromierza. Budynek z garażem, posadowiony na bardzo dobrze nasłonecznionej.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł166 600 m² 31,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta specjalna. Do sprzedania budynek usytuowany bezpośrednio przy drodze głównej pomiędzy Dobromierzem a Świebodzicami. W bliskiej odległości od drogi S3 i powstającej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 899 000 zł155 m² 12 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony, energooszczędny dom wolnostojący z 2014 r. z dużym garażem i w pełni zagospodarowanym terenem. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

492 000 zł1 000 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane we wsi Kryniczno. Położone przy jednej z głównych ulic. Teren przed podziałem. Wydzielone zostaną działki o powierzchni 1000 mkw plus udziały w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

1 057 750 zł4 200 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z pozwoleniem na budowę. Położona we wsi Kryniczno. Zaledwie pół godziny samochodem od centrum Wrocławia. 5 km od granic Wrocławia. W sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

Działka Kryniczno

Kryniczno

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę mieszkalno- usługową o powierzchni ok. 1200 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Kryniczno gmina Wisznia Mała. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

399 000 zł1 122 m² 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie. Działka położona w Krynicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

1 130 000 zł100 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Kryniczno (gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki), zaledwie kilka minut od Wrocławia. Działka o powierzchni 0,1917 ha, numer 34/2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

1 130 000 zł1 917 m² 589,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +2 km

Rynek pierwotny

1 224 000 zł136 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż trzy domy jednorodzinne realizowane w ramach kameralnej inwestycji w miejscowości Rogoż, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Inwestycja obejmuje wyłącznie trzy budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +3 km

999 000 zł122,51 m² 8 154,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom dla rodziny z dużą, 500-metrową działką - tylko 6 km od Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rogoż (gmina Wisznia Mała) ul. Kalinowa na kameralnym osiedlu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +3 km

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący na dużej działce w Psarach. Położony tuż przy granicy Wrocławia, w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej, na zagospodarowanej dużej działce. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +3 km

Rynek pierwotny

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc 2% dla kupującego. Prowizja 0%. Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,35 m . kw. usytuowany na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szymanów +3 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij